Dr Robert Rapcan

 

Dr Robert Rapcan jest wiodącym europejskim ekspertem w zakresie małoinwazyjnych zabiegów leczenia bólu oraz przezskórnych zabiegów endoskopowych kręgosłupa.  W DIAGNOSIS Chirurgia Jednego Dnia przeprowadza zabiegi:

  • kriolezji (leczenia bólu) i
  • endoskopowej chirurgii kręgosłupa w znieczuleniu miejscowym.

Dr Robert Rapcan to specjalista w leczeniu doraźnego bólu w Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Czechach. Dr jest pionierem przezskórnej endoskopowej chirurgii kręgosłupa na Słowacji i w Czechach w ramach medycyny bólu. Od 2014 roku do chwili obecnej wykonał ponad 4 000 przezskórnych discektomii endoskopowych.

Dr Rapcan ma również bogate doświadczenie w zabiegach przeciwbólowych za pomocą częstotliwości radiowej i krioablacji oraz regularnie wszczepia stymulatory rdzenia kręgowego w różnych wskazaniach, w tym powikłanych bólach miednicy i bólach głowy. Jest egzaminatorem Światowego Instytutu Bólu do egzaminów FIPP, członkiem wydziału Gulf Pain School w Dubaju oraz prezesem Slovak Interventional Pain Society, a także członkiem rady ekspertów w prestiżowym interwencyjnym portalu edukacyjnym PainCast. Współzałożyciel marki EuroPainClinics i Dyrektor Medyczny zakładów pracy EuroPainClinics na Słowacji i w Czechach.

Zadzwoń do Nas